Language: Polish - English

O firmie Valmont Industries

O firmie

Firma Valmont Industries rozpoczęła działalność w 1946 roku gdy Robert B. Daugherty połączył 5000 dolarów swoich oszczędności i wielką wiarę w nową inicjatywę. Od tego skromnego początku ponad 50 lat temu nasza firma stała się międzynarodowym liderem w produkcji konstrukcji stalowych, usług dla przemysłu i systemów irygacyjnych dla rolnictwa.

Od słupów oświetleniowych i sygnalizacyjnych poprawiających bezpieczeństwo naszych dróg przez wieże telekomunikacyjne i słupy energetyczne do dystrybucji energii aż po systemy irygacyjne produkty firmy Valmont poprawiają jakość życia.

Firma Valmont działa w czterech podstawowych segmentach rynku: konstrukcji stalowych, słupów energetycznych, systemów irygacyjnych i systemów zabezpieczeń konstrukcji. Firma Valmont jest notowana na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (NYSE) 

Nasza działalność jest ukierunkowana na dwa globalne rynki: infrastruktura i rolnictwo. Firma Valmont posiada oddziały w 23 krajach skupiając 27 międzynarodowych marek przedsiębiorstw w ponad 90 fabrykach. 

Pracownicy naszej firmy z pasją są oddani produktom, które tworzymy. Razem z klientami nasi pracownicy są kamieniem węgielnym naszego sukcesu.

Jesteśmy dumni z bycia częścią zespołu, który przoduje w dostarczaniu optymalnych rozwiązań. Dążymy do rozwoju poprzez wprowadzanie nowych produktów do krajów, w których jesteśmy obecni i nieustannie doskonalimy nasze usługi, aby zapewnić, że rozwiązania Valmont są niezrównane.

NL-Tp-Nav-Galleries-022


Clermont-Ferrand-Place-Du-Jaude


Valmont-Custom-Project-Longhorn-Bridge-Lighting